sipka

Slovenská republika

 

img-kariera

Pracovné príležitosti

Linde Material Handling je prémiová značka, ktorá v sebe spája najnovšie vedecké poznatky, špičkové inžinierstvo a kvalitnú modernú technológiu. Pokiaľ teda hľadáte perspektívnu prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, vítame Vás na týchto stránkach, ktoré sú určené práve pre Vás.

Sme si plne vedomí toho, že naši zamestnanci svojimi vedomosťami, svojou motiváciou a angažovanosťou prispievajú k úspechom spoločnosti Linde.

Našim zamestnancom ponúkame možnosť neustále si zlepšovať svoje schopnosti a  zručnosti tým, že im poskytujeme programy odbornej prípravy a odborného rozvoja, možnosť odborného a osobného rastu.

Hľadáme vysoko kvalifikovaných, špecializovaných a obchodne orientovaných ľudí, ktorí majú záujem o vzrušujúce príležitosti v medzinárodnej stabilnej spoločnosti.

 

Otvorené pracovné pozície

Chcete byť súčasťou nášho tímu? Momentálne hľadáme zodpovedných ľudí na tieto pracovné pozície:

Servisný technik manipulačnej techniky a robotických zariadení


Vaše osobné údaje budeme môcť zaradiť do evidencie uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti až po poskytnutí Vášho súhlasu.

Podľa zákona o ochrane osobných údajov sme Vás, ako dotknutú osobu, povinní informovať o podmienkach spracúvania osobných údajov našou spoločnosťou. Uvedené informácie nájdete na stránke http://www.linde-mh.sk/ochrana-osobnych-udajov.

V prípade vyjadrenia Vášho súhlasu so spracúvaním Vašich osobných údajov zároveň prosím potvrďte i informáciu, že ste sa oboznámili s podmienkami spracúvania osobných údajov spoločnosťou Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.