sipka

Slovenská republika

 

img-spolocnost

Spoločnosť Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu značku vozíkov Linde, ktorá patrí najväčšiemu európskemu výrobcovi vozíkov, koncernu KION.

Linde so svojimi výrobnými závodmi v Nemecku, Velkej Británii, Francúzsku a Taliansku je považovaná za európskeho výrobcu, ktorý predbehol proces európskeho zjednocovania a optimálne spĺňa požiadavky na výrobný know-how, pracovné sily, disponibilitu komponentov, vrátane schopnosti prinášať riešenia manipulačných problémov na základe vlastného výskumu a vývoja.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Trenčíne, kde je tiež umiestnené centrálne servisné stredisko. Hustá sieť predajných a servisných zástupcov, ktorých nájdete v SR zaisťuje blízkosť našich spolupracovníkov a služieb k Vám - našim zákazníkom. Sme si totiž vedomí toho, že len tesný a pravidelný kontakt je zárukou správneho stanovenia Vašich potrieb a ich maximálneho uspokojenia.

Firma Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o. však nie je len prostým dodávateľom manipulačnej techniky, ale poskytuje optimálne komplexné riešenie logistických problémov. Komplexnosť v tomto prípade znamená: odborné poradenstvo; výber optimálnej techniky pre špecifické prevádzkové prostredie a danú aplikáciu; flexibilitu pri financovaní (leasing, fullservis); vysoko kvalitný servis s využitím najmodernejších diagnostických systémov a kontrolných mechanizmov pomocou špeciálneho softwaru na výpočet využitia vozíkov a ich prevádzkových nákladov.