sipka

Slovenská republika

 

Spokojnosť našich zákazníkov s produktami a službami, ktoré naša spoločnosť poskytuje, má pre nás prvoradý význam a naším cieľom je neustále rozširovať zoznam spokojných klientov. Pozitívne skúsenosti zákazníkov sú azda najdôveryhodnejším poznávacím znakom kvalitnej služby, tu sú referencie od našich spokojných zákazníkov: 

 Ing. Milan Karoli, managerSKC foundry s.r.o.

"So spoločnosťou Linde je naša firma veľmi spokojná. Vyzdvihujem rýchlosť a korektnosť servisu ako aj starostlivosť o zákaznika. Linde si získalo našu dôveru otvoreným a zodpovedným pristupom."

 Kamil Fabian, Warehouse managerGLUNZ & JENSEN s.r.o.

"Vozíky Linde využívame od príchodu našej firmy na Slovensko. Firma Linde ponúka naším ľuďom komfort počas práce a to je najdôležitejšie. Kvalita vozíkov ako aj následný servis je na vysokej úrovni. "

 Ing. Milan Fulla, Vedúci oddeleniaCHEMOSVIT FÓLIE, a.s.,

"Našu niekoľkoročnú spoluprácu /2006/ hodnotíme veľmi pozitívne. Služby ako predaj,záručný a pozáručný servis má profesionálnu úroveň a oceňujeme zodpovedný prístup nielen regionálneho manažéra, dispečingu ale aj servisných technikov pri vykonávaní záručného a pozáručného servisu.
Vozíky Linde spĺňajú naše požiadavky na spoľahlivú prevádzku, manipuláciu s tovarom i komfort pri ovládaní vozíka. Pozitívne hodnotíme prezentácie noviniek firmy Linde ako aj súťaž vodičov vysokozdvižných vozíkov."

 Vladimir Mednansky, Senior ManagerILJIN Slovakia s.r.o.

"Our company ILJIN Slovakia is a one of the suppliers in automotive industry. Forklifts we use in our daily operations should of course meet our specific requirements. The daily high frequency of use was a big challenge. That’s why we choose LINDE-MH as partner who truly listens and understands our company’s business concerns. "

  Marcel Polončák  Vedúci oddelenia sklad KošiceVýchodoslovenská energetika Holding a.s.

"Na margo našej spokojnosti Vám zasielam referenciu nakoľko spolupracujeme spolu už 7 rokov. Vnímanú ako veľmi prospešnú pre obe strany. Komplexné služby firmy Linde Nám ponúkajú viac času realizovať naše projekty a minimálne starosti z manipulačnou technikou. Vysoko si ceníme profesionálny servis a predaj. Ergonómia, technika a možnosť vybrať si techniku na mieru, nám šetria čas a spotrebovanú energiu."

Referencie ku konferencii: Bezpečnosť v manipulácii

 Samuel Letko, Production engineerCesam s.r.o

Dobry den pani Michalcova,
plusy prevazili nad minusami.

Plusy:

  • vymena skusenosti s sirsim spektrom firiem
  • prezentacia vzv noviniek
  • info z prvej ruky od IP/ moznost diskusie a kontaktny email v pripade potreby operativne hladat odpovede
  • skvela moznost obhliadky Vasho skladu a moznost vidiet viac typov vozikov s moznymi opciami


Minusy :

  • dialka k Vam angel, ak by to bolo blizsie – zapojili by sme asi viac ludi
  Katarína de Valdiviezo, 
 Autorizovaný bezpečnostný technik, Technik PO
Giesecke & Devrient Slovakia s.r.o.

Dobrý deň,

ďakujem za možnosť zúčastniť sa konferencie. Prednášky boli spracované veľmi dobre, výstižne.
Prajem Vám veľa úspechov.