sipka

Slovenská republika

 

Utorok 09.06. 201510.00 hod sa uskutočnil deň otvorených dverí

Pozvánka pdf

Tlačová správa

Čo ste mohli vidieť

 • 9. júna sme u nás v Trenčíne privítali našich zákazníkov a potenciálnych klientov na Dni otvorených dverí Linde (DOD), ktorý bol tento rok spojený s medzinárodnou Roadshow „Bezpečnosť a efektívnosť“, ktorá predstavovala čelné elektrické vozíky aj s najnovším radom elektrických vozíkov E60-E80 s nosnosťou 6-8 ton. Roadshow predstavovala okrem vozíka E60 aj vozík E 35 s funkciou Linde Safety Pilot ( LSP ).
   
  Začínalo sa v školiacom stredisku , kde konateľ spoločnosti Ing. Pavol Opatovský privítal hostí a predstavil našu spoločnosť – históriu, vývoj, produkty a služby. Nasledoval ho Ing. Rudolf Nitschneider, ktorý informoval zákazníkov o našich servisných službách. Potom už nasledoval blok produktových prezentácií na tému čelných elektrických vozíkov, vrátane nového radu 1279 a ich bezpečnostných funkcií, ktoré pripravil a prezentoval Ing. Miroslav Babka.
   
  Pokračovalo sa na voľnej ploche, kde bolo pripravených 5 stanovísk:
  - roadshow vozíka E 60, 1279 a E35 s LSP 
  - technická kontrola, mobilný lis 
  - nové vozíky – logistický vláčik, L 16, 1173, H 40 CNG, nový ťahač P60 … 
  - jazdené vozíky, prenájomná flotila 
  - Linde Cup  - ukážka súťaže tohtoročného Linde Cupu 
   
  Dňa otvorených dverí sa zúčastnilo cca 100 návštevníkov zo 41 spoločností, napr. Porfix, Whirlpool, Knauf, Labaš, Emerson, Gimax, Volkswagen, Vegum, ZF Trnava, BOGE Elastmetall, Grupo Antolin, Vaccuumschmelze, Takko, Benteler, Baumit, RONA, LEONI, Tatravagónka Poprad, Glovis, KIA, Semikron,  I.P.A., Agro CS .....

Obrazový záznam z akcie

2015

Fotogaléria

Video 2015

2014

Fotogaléria

Video