sipka

Slovenská republika

 
Počas práve prebiehajúceho roka 2015 sa ekonomike na Slovensku veľmi darí a priemyselné podniky zaznamenávajú nárast produkcie. Uvedený vývoj veľmi cítime na oddelení krátkodobých prenájmov. Sme v prvej línii kontaktu so zákazníkmi a chceme reagovať na okamžité potreby našich stálych i potenciálnych odberateľov. Nikdy v doterajšej histórii spoločnosti nebol počet dopytov na prenájom manipulačnej techniky taký vysoký a potreba rozšírenia prenájomnej flotily taká naliehavá. Oproti minulému roku sme zvýšili počet vozíkov v prenájmoch o cca. 25% a tento nastúpený trend chceme udržať.
 
Našim strategickým cieľom je pozícia lídra v poskytovaní krátkodobých prenájmov manipulačnej techniky na Slovensku. Hľadáme všetky dostupné cesty, ktorými sa chceme priblížiť našim zákazníkom, a dynamicky a pružne reagovať na ich náročné potreby. V tomto roku sme si ako formu rastu vybrali vstup do regiónu východného Slovenska. Od septembra 2015 môžeme zabezpečiť dopyty prenájmu štandardných vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíkov z regionálneho skladu krátkodobých prenájmov v priemyselnom areáli na Radlinského ulici v Spišskej Novej Vsi.
 
Veríme, že zníženie dopravných nákladov pri prenájmoch do regiónov stredného a východného Slovenska, výrazne zatraktívni našu ponuku služieb v tejto oblasti. Záujemcom umožníme zoznámiť sa s veľmi kvalitnou manipulačnou technikou značky Linde. Našim spolupracovníkom poskytneme vysunuté zázemie spoločnosti, v ktorom môžu úspešnejšie realizovať obchodné, servisné a iné podporné aktivity v rámci našej podnikateľskej činnosti. Ponuku manipulačných vozíkov značky Linde v regionálnom sklade budeme postupne rozširovať na základe potreby a aktivity podnikov na danom území.
 
Radi prevezmeme všetky požiadavky na zapožičanie vozíkov značky Linde na centrále spoločnosti na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., na telefónnych číslach 032 74609 28, 0911 428 709 alebo u regionálnych manažérov predaja pre oblasť Košíc a Prešova na telefónnom čísle 0903 264 331 a oblasť Žiliny a Banskej Bystrice na telefónnom čísle 0911 101 463. Tešíme sa na spoluprácu so všetkými priaznivcami kvalitnej manipulačnej techniky.